Ceník ubytování 2014

Cena ubytování v hotelu Galik zahrnuje snídaně formou švédských stolů a také parkování u hotelu zcela zdarma. Hosté mohou využívat saunu nebo bowling v restauraci za příplatek. Zároveň je pro ubytované k dispozici výrazná sleva 50% na vstup do termálních bazénů Horal.


Ješte lákavější ceny pobytu v resortu Valachy ve Velkých Karlovicích najdete mezi zvýhodněnými pobyty, takže si můžete užít dovolenou v kouzelné valasšké přírodě za velmi výhodných podmínek.

Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 1.1. do 20.12. 2014
Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km.

Standard 590 Kč
Standard dítě do 12ti letStandard dítě do 12ti let 390 Kč
Classic dospělý

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů Wellness Horal vzdáleného 3,5 km.

Classic dospělý 430 Kč
Přistýlka

Požadavek na přistýlku na pokoji prosím nahlaste předem, při objednávce ubytování. Děkujeme.

Přistýlka 290 Kč
Rezervace on-line

Ubytovací poplatek 15,- Kč / noc
Ubytování pejska 300,- Kč / noc

Možnost přiobjednání večeře
Děti 100,- Kč
Dospělí 150,- Kč

STORNO PODMÍNKY

Při závazné objednávce ubytování je hostům zasílána zálohová faktura ve výši 30% z celkové částky pobytu. Pokud je toto ubytování ze závažných důvodů zrušeno více než 10 dnů před plánovaným příjezdem, bude hostovi nabídnut výběr jiného termínu ubytování a to vždy ve stejném období dle platného ceníku. V zimě se tedy bude jednat o termín a cenu pro zimní sezónu. Pokud host ubytování zcela zruší 10 dnů před příjezdem a méně, záloha ve výši 30% nebude vrácena.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Sledujte naši nabídku zvýhodněných pobytů