Ceník ubytování 2017

Cena ubytování v hotelu Galik zahrnuje snídaně formou bufé a také parkování u hotelu zdarma. Hosté mohou využívat saunu nebo bowling v restauraci za příplatek. Zároveň je pro ubytované k dispozici výrazná sleva 50% na vstup do termálních bazénů Horal.


Ještě lákavější ceny pobytu v resortu Valachy ve Velkých Karlovicích najdete mezi zvýhodněnými pobyty, takže si můžete užít dovolenou v kouzelné valasšké přírodě za velmi výhodných podmínek.


Platnost ceníku: 3.1. - 20. 12. 2017, neplatí ve vybraných termínech. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2017.

Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 20.12.2017
Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Standard 650 Kč
Standard dítě do 12 letStandard dítě do 12 let 390 Kč
Classic dospělý

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Classic dospělý 450 Kč
Přistýlka

Požadavek na přistýlku na pokoji prosím nahlaste předem při objednávce ubytování. Děkujeme.

Přistýlka 290 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji

50 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line

Ubytovací poplatek15 Kč / noc
Ubytování pejska300 Kč / noc

Možnost přiobjednání večeře
Děti100 Kč
Dospělí150 Kč

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zvýhodněné pobyty v hotelu Galik