Pobyty pro praRODIČE s dětmi - do 12 let ubytování se snídaní a večeří ZDARMA

Pobyty pro praRODIČE s dětmi - do 12 let ubytování se snídaní a večeří ZDARMA

Vezměte si s sebou na dovolenou děti či vnoučata zdarma. Ve vybraných měsících v roce, mimo hlavní turistickou sezónu, vám nabízíme mimořádně zvýhodněný balíček služeb se vstupem do termálních bazénů a bowlingem, který přináší výraznou výhodu pro rodiče či prarodiče dětí do 12 let.

Pro vybrané jarní a podzimní termíny vám nabízíme zvýhodněný pobyt s ubytováním dětí do 12 let včetně snídaně i večeře zdarma. Tato výhoda platí pro 1 dítě na 1 dospělého.

Obvyklá cena pobytu pro 1 dospělého na 4 noci s uvedenými službami v hotelu Galik je 3 000 Kč. Ve vybraných termínech tuto cenu zaplatíte za sebe i dítě v doprovodu, tedy za 2 osoby - a ušetříte 40% běžné ceny!!

Přijeďte se přesvědčit, že také na jaře a na podzim Velké Karlovice nabízejí spoustu příležitostí k aktivní zábavě odpočinku a to i pro rodiny s dětmi. 

Resort Valachy je vyhlášený díky poloze u turistických tras vhodných i pro děti či jejich prarodiče. K nenáročným výletům na kole je jako stvořená cyklostezka Bečva (200 metrů od hotelu Galik). O další zábavu se postaráme my. Díky množství služeb nabízených Resortem Valachy, k jehož největším lákadlům patří termální bazény Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou na 36°C, se nudit rozhodně nebudete - v každé roční době a za každého počasí.

Naše nabídka:

Pokoj:Pobyt Pro praRodiče s dětmi (4 noci) zahrnuje:Cena za 1 dospělého + 1 dítě do 12 let
Classic
 • 4x ubytování v pokoji Classic pro dítě i dospělou osobu v doprovodu
 • 4x snídaně pro dítě i dospělého formou švédských stolů
 • 4x večeře pro dítě i dospělého formou servírovaného menu
 • 4x vstup do termálních bazénů Wellness Horal (2 hodiny) pro dítě i dospělého
 • bowling 1 hod./pokoj

2 990 Kč

 • Balíček lze čerpat pouze jako celek pro 1 dospělého a 1 dítě. Platí pouze pro pokoje Classic (společné WC na chodbě)
 • Lze čerpat i bez dětí (1 dospělá osoba bez dítěte). Při větším počtu dětí na 1 dospělého je cena pro každé další dítě 1 760 Kč/4 noci.

Nabídka platí v období:

 • 1. 1. - 20. 12. 2015

 Udělejte radost nejen svým dětem či vnoučatům a přijeďte strávit příjemný čas do malebné valašské krajiny.

 Rezervace na tel: 571 477 390

Dětské turistické trasy, koupání i saunování

Pro rodiny s dětmi Resort Valachy nabízí spoustu příležitostí:

 • Kulíškova naučná stezka - 2,5 km dlouhá trasa okolím hotelu Horal, jejímž průvodcem je sova kulíšek. Na jedenácti zastaveních se děti dozví zajímavosti zdejší přírody, nechybí hrací prvky. Vhodné i pro rodiče s kočárky.
 • Hledej poklad na Galiku - 6 km dlouhá trasa založená na principu geocachingu. Hledejte indicie v přírodě a na konci výletu otevřete truhlu s pokladem. Více...
 • Vodní radovánky ve Wellness Horal - koupání (denně 7:00 - 22:00), možnost saunování s dětmi s dětským saunovým rituálem (denně 8:00 - 10:00).
 • Dětské koutky, dětská menu, doprovodné akce pro děti (zejména o víkendech)
 • V brzkých jarních měsících při dostatečné sněhové pokrývce možnost lyžování v našem Ski areálu Razula nebo výletů na běžkách.

Pobyt mohou využít také cestovatelé bez dětí, kteří si chtějí v období mimo hlavní sezónu jednoduše vychutnat poklidnější atmosféru Velkých Karlovic!!