Pohádková cesta lesem

Datum konání:09. 6. 2013 - 09. 6. 2013 23:00
Místo:Hotel Galik

Den plný zábavy si mohou užít rodiče s dětmi v neděli 9. června ve Velkých Karlovicích. Tamní Resort Valachy pořádá tradiční Pohádkovou cestu lesem s doprovodným programem. Začátek je v 9.30 hodin u hotelu Galik.

Další informace:

Děti budou při nenáročné procházce okolním lesem potkávat pohádkové postavičky a plnit pod jejich vedením různé úkoly. Za to obdrží v cíli odměnu. Masky jsou vítány – ty nejhezčí získají zvláštní ceny. Připraveny budou i různé další soutěže, doprovodný program či krmení oveček. Na terase hotelu Galik se při dobrém počasí budou servírovat grilované speciality a děti si mohou opéct špekáčky u ohně.


Výlet do Velkých Karlovic mohou rodiče s dětmi spojit také s další zábavou: návštěvou Lanového parku Horal, vyjížďkou po cyklostezce Bečva nebo koupáním v blízkých termálních bazénech Wellness Horal. Kdo bude chtít po Pohádkové cestě pokračovat v nenáročné turistice, může vyrazit třeba na novou rozhlednu Miloňová vzdálenou tři kilometry nebo na Kulíškovu naučnou stezku, která je délkou, malým převýšením i množstvím zastávek vhodná i pro nejmenší děti a rodiče s kočárky.


Zpět na seznam akcí