Videorecepty od šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna Pavla Václavíka

Videorecepty od šéfkuchaře Spa hotelu Lanterna Pavla Václavíka

Ve spolupráci Spa hotelu Lanterna a značky elektrospotřebičů ETA vznikla zajímavá kolekce videoreceptů, které pro vás mohou být inspirací k vlastním kulinářským zážitkům.

Šéfkuchař Lanterny Pavel Václavík si připravil 6 receptů na vynikající speciality, na které se Vám bude sbíhat chuť a jednoduše si je doma připravíte. Mezi těmito recepty naleznete konkrétně recept na domácí těstoviny, tradiční valašskou kyselici, křehkou rybu a voňavé buchty – to vše z tradičních českých surovin jako je mák, kopřivy, medvědí česnek nebo candát.

Na přípravu nebyl sám – všestranní pomocníci značky ETA zastali velký díl práce. Věříme, že pro Vás budou tyto videorecepty inspirací vyzkoušet nějaký recept i doma a při jeho přípravě si vzpomenete i na gastronomické zážitky ze Spa hotelu Lanterna. Pokud se Vám budou videorecepty líbit, určitě budeme rádi za sdílení, třeba na facebooku nebo jiné sociální síti.

Zároveň považujte tyto videorecepty jako pozvánku na tradiční Karlovský Gastrofestival v termínu 3. – 5. října ve Velkých Karlovicích, kde značka ETA představí své produkty jako jeden z oficiálních partnerů.

Domácí grilovací klobásky

Kopřivové lasagne

Honzovy buchty s mákem

Candát v papilotě

Valašská kyselice

Marinovaná vepřová žebírka