Ski areál Razula: lyžujeme a chystáme se zasněžovat

Ski areál Razula: lyžujeme a chystáme se zasněžovat

Přestože v údolích a ve městech už většinou není po sněhu památky, nedejte se mýlit - na horách stále panuje zima a nabízí dobré podmínky k lyžování. Ve Ski areálu Razula jsou v provozu sjezdovky Razula a Horal, kde si stále užijete příjemnou lyžovačku.

 

"Sněhu máme stále dost, o víkendu byl díky teplejšímu počasí mokrý, ale nyní opět přimrzá a podmínky se zlepšují. Dnes (v pondělí 19. ledna) máme teploty na nule. Věříme, že v brzké době budeme moci opět zasněžovat," uvedl Luboš Sušila ze Ski areálu Razula.

Využijte ve všední dny menšího počtu lyžařů a navíc cenového zvýhodnění - v pondělí a úterý platí ve Ski areálu Razula tradiční 20% sleva na skipasy.

Po celý týden mohou návštěvníci využít také oblíbenou akci Lyžuj a plav. K celodennímu nebo dvoudennímu skipasu obdrží hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal.

V neděli 25. 1. jsou zvány všechny děti na sjezdovku Horal, která se stane dějištěm druhého závodu seriálu O pohár strašidýlka Razuláka.

POZOR! V neděli 25. 1. bude od 11 hodin uzavřena sjezdovka Razula z důvodu konání soukromé akce (lyžařský závod). Děkujeme za pochopení.

Tipy na další dny:

Lyžování za vysvědčení

  • Čt 30. 1. – Pá 31. 1.

Ski areál Razula má dárek pro všechny vzorné školáky. Ve čtvrtek 30. a pátek 31. 1. si mohou s pololetním vysvědčením přijít pro slevu. Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má slevu 50% na dětský skipas do Ski areálu Razula. Akci mohou využít děti do 14 let.

Koupání za vysvědčení

  • Pá 31. 1. – Pá 6. 2.

Děti, které dostanou alespoň jednu jedničku na vysvědčení, mají v tomto období dětskou vstupenku do termálních bazénů ve Wellness Horal za symbolických 1 Kč. Navíc dostanou při příchodu malý dárek a budou zařazeny do tomboly o obřího plyšáka kulíška, který je maskotem Resortu Valachy. Zvýhodněná cena platí pro dítě do 14 let za současného doprovodu dospělé osoby. Podmínkou využití akce je předložení kopie vysvědčení v recepci Wellness Horal.