Tipy na konec prázdnin ve Velkých Karlovicích

Tipy na konec prázdnin ve Velkých Karlovicích

Prázdniny se s námi pomalu loučí a proto vám přinášíme pár tipů, jak si je ve Velkých Karlovicích a okolí ještě na poslední chvíli co nejvíce užít. Pestrý program pro malé i velké nejen z Resortu Valachy.

Dny plné zábavy a uchvacujících okamžiků přinese Týden kultury na Valašsku, který se koná 22. - 28. srpna v cirkusovém šapitó  pod Spa hotelem Lanterna. V pondělí budete balancovat mezi minulostí a budoucností s akrobatickým představením Cirku La Putika - Airground a světelnou show Ardor Viridis, ve středu si zanotujete se sourozenci Ulrychovými a Javory Beat. Ve čtvrtek a pátek se můžete těšit na oblíbené Čtyři dohody a Pátou dohodu Jaroslava Duška, o víkendu se zasmějte s Mirkem Dušínem v Rychlých šípech Slováckého divadla Uherské Hradiště. Nedělní představení je věnováno hlavně dětem, které zažijí Cestu do pravěku v podání Městského divadla Zlín. Předprodej na většinu představení byl ukončen, lístky ale můžete zakoupit i na místě (kromě Čtyř dohod a Páté dohody, které jsou beznadějně vyprodány) hodinu před vystoupením.

V pátek 26. srpna zakončí svým vystoupením skupina SPOLEKTIV Karlovské hudební léto 2016 penzionu Pod Pralesem. Bude se hrát hudba s prvky rocku, art folku a jazzu, vstupné dobrovolné.

Poslední srpnový víkend si můžete zpříjemnit Loučením na terase hotelu Horal a slavnostně tak zakončit letní sezonu s gastronomickými specialitami a kulturním programem. Ke grilovaným specialitám připraveným z prémiového masa značky Qalivo bude hrát cimbálová muzika Milana Mlčáka. Večer můžete zakončit v Cocktail baru Lanterna s ovocnými a svěžími koktejly z ochucených vodek - Fruity Vodka.

Ani s koncem prázdnin zábava v dětském parku Razulák nekončí. V sobotu 27. a neděli 28. srpna čeká malé návštěvníky "Loučení s prázdninami" ve sportovním duchu olympiády se spoustou soutěží ještě před tím, než znovu zasednou do školních lavic.

Neděle 28. 8. bude svátkem všech golfistů, především tedy těch, kteří se zapojili do Valachy Golf Tour. Čeká je totiž poslední turnaj a vyhodnocení celé Tour se 7. Karlovským sekretářem a dobrým vínem.

O dva dny později, 30. srpna, se naposledy o těchto prázdninách můžete naučit péct pravé valašské frgály. Kurzy pečení frgálů se do té doby konají pravidelně každé úterý a sobotu od 10 hodin, vhodné pro děti i dospělé.