FOTOGALERIE: Týden kultury na Valašsku 2017

FOTOGALERIE: Týden kultury na Valašsku 2017

Druhý ročník Týdne kultury na Valašsku 2017 ve Velkých Karlovicích je již téměř za námi. Návštěvníkům se během uplynulých dnů představilo třeba Malé divadlo komedie s představením 1+1=3, dětem vykouzlila úsměvy na rtech pohádka Princové jsou na draka Divadla pohádek, velcí i malí se bavili u Rychlých šípů v podání Slováckého divadla a nedělní večer završil Karel Roden a Jana Krausová v Otevřeném manželství Studio DVA divadla.

Pondělí a úterý patřilo nezapomenutelnému a vždy vyprodanému Jaroslavu Duškovi se Čtyřmi dohodami a Pátou dohodou, ve středu se představil Caveman v hlavní roli s Janem Holíkem. Týden kultury na Valašsku uzavřela Halina Pawlowská s One woman show "Chuť do života".

Před Otevřeným manželstvím jsme díky vám předali rodině Tomáše Koňaříka z Velkých Karlovic, který trpí svalovou dystrofií, šek na 50 000 Kč. Jeho maminka použije dar především k vytvoření nájezdové rampy pro vozík, bez kterého se Tomáš neobejde. V úterý jsme tutéž částku věnovali mobilnímu hospicu Strom života.

Zahájení festivalu s 1+1=3 Malého divadla komedie

 

  

  

  

Rychlé šípy Slováckého divadla

   

Otevřené manželství K. Rodena a J. Krausové - Studio DVA divadlo

  

     

Caveman s Janem Holíkem

  

  

Chuť do života s Halinou Pawlowskou