V sobotu 16. června se jede Bike Valachy, registrujte se za zvýhodněné startovné

V sobotu 16. června se jede Bike Valachy, registrujte se za zvýhodněné startovné

Ve Velkých Karlovicích se v sobotu 16. června opět uskuteční závod horských kol BIKE VALACHY, který je oblíbený nejen mezi dospělými sportovci, ale i u dětí.

Do závodu, který se koná jako třetí akce seriálu VALACHY TOUR, se můžete registrovat ZDE.

Při přihlášení předem (a platbou kartou do 14. 6. 2018) činí zvýhodněné startovné 400 korun pro dospělé a symbolických 50 korun pro děti.

Start i cíl je u hotelu Galik. Dospělí závodníci mají na výběr dvě trasy. Delší varianta obnáší 38 km s převýšením 1 300 metrů. Lehčí trasa nabídne 20 km a 660 metrů převýšení.

Pro děti budou dle věku připraveny závody v sedmi kategoriích na různě dlouhé vzdálenosti – od 100 metrů pro děti do čtyř let (ty mohou startovat na odrážedlech) až po 8 kilometrů pro nejstarší školáky.

Vítězové si mezi sebe rozdělí finanční odměny 15 tisíc korun a hodnotné dárky od sponzorů.

  

A pozor! Nezapomeňte se už nyní registrovat i do dalšího závodu Valachy tour – do legendárního triatlonu VALACHY MAN, který se koná v pátek 3. srpna na Balatonu v Novém Hrozenkově.

Připraveny budou opět dvě trasy různé náročnosti s kombinací plavání, kola a běhu. Delší trasu je možné absolvovat i ve štafetě. A samozřejmě nebudou chybět ani dětské závody. VALACHY MAN bývá tradičně vyprodán, proto doporučujeme neváhat a registrovat se už nyní.

Více informací na www.valachytour.cz