V neděli 11. 3. se koná Maškarní lyžovačka na Horalu

V neděli 11. 3. se koná Maškarní lyžovačka na Horalu

Zimní sezóna ve Ski areálu Razula vrcholí – přijďte si ji s dětmi zpestřit v neděli 11. března na tradiční Maškarní lyžovačku na Horalu. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát budou mít děti, které dorazí v maskách, lyžování zdarma.

Zábavný karneval se uskuteční na sjezdovce Horal u hotelu Horal. Pro děti budou připraveny různé hry a soutěže o ceny. Zpestřením budou také ukázky psích spřežení. Vlekaři připravují speciálně vyzdobenou trať plnou rekvizit a sladkostí, které mohou malí lyžaři během jízdy sbírat. Uskuteční se i soutěže o nejhezčí či nejoriginálnější masku.

Maškarní lyžovačka je jednou z nejoblíbenějších zimních akcí v našem ski areálu. Nudit se nebudou ani rodiče. Na terase hotelu Horal se bude grilovat. Na sjezdovce Horal máme navíc snowtubing, takže rodiče s dětmi mohou završit celodenní zábavu i o tuto aktivitu a poté si ještě užít vodní radovánky v termálních bazénech Wellness Horal,“ láká šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

Program Maškarní lyžovačky:

  • 9:00 - 10:00 registrace, malování masek s Hitradiem Orion
  • 10:00 - 13:00 soutěžní lyžovačka (masky lyžují zdarma)
  • 13:00 - vyhlášení výsledků

Pompo připravilo pro děti s maskou milé překvapení. Na účastníky čekají také dárky od našich dalších partnerů.

Podívejte se na fotogalerie, jak si malí lyžaři užili loňský ročník. I když okolí sjezdovek už se zelenalo, na svahu se lyžovalo ostošest. :-)

Zveme vás na další březnové akce

Březen je ve Ski areálu Razula bohatý i na další zajímavé akce. Zúčastněte se například Snowboard Campu Razula nebo si přijeďte zazávodit na Razula Open Cup, kterým slavnostně ukončíme lyžařskou sezónu.


Partneři akce: