Zveme školáky na sobotní lekce golfu

Zveme školáky na sobotní lekce golfu

Každou sobotu zveme školáky na Dětskou golfovou akademii do Golf Clubu Horal. Naučte se základy golfu!

Školáci, které láká golf a chtěli by si ho vyzkoušet, mohou využít mimořádnou nabídku v Golf Clubu Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Až do konce golfové sezóny se tam každou sobotu koná Dětská golfová akademie s možností vyzkoušet si základy tohoto populárního „zeleného“ sportu.

Malým golfistům je vyčleněn pravidelný čas v sobotu od 14:00 do 15:30 hodin. „Zváni jsou dívky a chlapci ve věku od 6 do 15 let, samozřejmě se ale mohou zapojit i jejich rodiče. Do základů golfu je zasvětí náš zkušený trenér. Lekce se odehrávají ve vnitřních prostorách Golf Clubu Horal vedle hlavní budovy hotelu Horal. Golfové vybavení je zajištěno, stačí pouze přijít ve sportovním oděvu a oblečení,“ uvedl prezident Golf Clubu Horal Leo Bača.

Cena lekce pro jednu osobu: 100 Kč.

Golf Club Horal využívá jako domovskou základnu devítijamkové Golfové hřiště Horal u hotelu Horal. Při nepříznivém počasí a mimo letní sezónu jsou k dispozici kryté vnitřní plochy – driving range i chipping a puting green, stejně jako golfový simulátor Aboutgolf v Club House Horal. Venkovní hřiště je v současné době (duben) uzavřeno, protože na něm ještě zcela neroztál sníh.

Výlet za golfem můžete s dětmi spojit i s dalšími aktivitami - koupáním v termálních bazénech Wellness Horal, nebo třeba "jen" vycházkou do přírody či vyjížďkou po cyklostezce Bečva, která začíná jen pár set metrů pod Horalem.