Ceník ubytování 2019

Cena ubytování v hotelu Galik zahrnuje snídaně formou bufé a také parkování u hotelu zdarma. Hosté mohou využívat saunu nebo bowling v restauraci za příplatek. Zároveň je pro ubytované k dispozici výrazná sleva 50% na vstup do termálních bazénů Horal.


Ještě lákavější ceny pobytu v resortu Valachy ve Velkých Karlovicích najdete mezi zvýhodněnými pobyty, takže si můžete užít dovolenou v kouzelné valasšké přírodě za velmi výhodných podmínek. Informace k akceptaci stravenek.


PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2019, neplatí ve vybraných termínech. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019.

>> Ceník platný při Karlovském gastrofestivalu v termínu 4.-6. října 2019

Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Standard 690 Kč
Classic dospělý

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Classic dospělý 490 Kč
Dítě Classic/Standard

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Classic/Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji prosím nahlaste předem při objednávce ubytování. Děkujeme.

Dítě Classic/Standard350/390
Rezervace on-line

Možnost zapůjčení dětské postýlky 300 Kč / pobyt
Ubytovací poplatek 15 Kč / noc
Ubytování pejska 300 Kč / noc

Možnost přiobjednání večeře
Děti 100 Kč
Dospělí 150 Kč

* Sleva 50% se vztahuje k základním cenám vstupného (dětské, dospělé), nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné).


STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.


STORNO PODMÍNKY FIRMY

U firemních akcí a pobytů pro více než 20 osob platí individuální storno podmínky. Storno podmínky jsou určovány dle rozsahu a náročnosti akce a zasílány spolu s potvrzením objednávky ubytování.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zvýhodněné pobyty v hotelu Galik