Ubytování Galik

Nejznámější turistický hotel v údolí Léskové je výborným výchozím bodem mnoha turistických i cyklistických tras. Svou cenou je nakloněn jak rodinám, seniorům, studentům, tak i nenáročným cestovatelům. Nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením a vynikající domácí kuchyni.

Hotel Galik nabízí ubytování ve 22 pokojích s celkovou kapacitou 89 lůžek a 24 přistýlek. Sociální zařízení je společné na patře, je však velmi hezké, čisté a udržované.


Typy pokojů

Standard Plus

Pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

 

1x dvoulůžkový pokoj (+ 2 přistýlky)
1x čtyřlůžkový pokoj (+ 2 přistýlky)

 

Classic:

Pokoje s velmi pěkným sociálním zařízením na patře. Jednoduše zařízené pokoje dřevěným nábytkem s umyvadlem s teplou vodou bez televizoru. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

 

2 třílůžkové pokoje
13 čtyřlůžkových pokojů (9 pokojů + 2 přistýlky)
5 pětilůžkových pokojů (1 pokoj + 2 přistýlky)

 

Cena ubytování zahrnuje:

  • snídaně formou bufé (obědy a večeře ze zdejší domácí kuchyně lze přiobjednat navíc)
  • 50% slevu na na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km (sleva 50% se vztahuje k základním cenám vstupného (dětské, dospělé), nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné)).

Možno zapůjčit dětskou postýlku za 300 Kč / pobyt.

Ubytování s pejsky je možné pouze po předchozí objednávce.


Check-in, check-out

Ubytování v den příjezduod 14:00
Vyklizení pokojedo 09:30


Storno podmínky

V případě zrušení rezervace si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky: 20% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 30 až 44 dní před nástupem na pobyt, 50% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 14 až 29 dní před nástupem na pobyt, 70% z ceny pobytu, pokud dojde k jeho zrušení 7 až 13 dní před nástupem na pobyt, 100% z ceny, pokud dojde k jeho zrušení méně jak 6 dnů před nástupem na pobyt včetně.

Pokud host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu. V případě zrušení již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra,relaxační procedury), pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

Vysvětlivka k popisu pokojů *: Sleva 50% se vztahuje k základním cenám vstupného (dětské, dospělé), nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné).


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Ceník ubytování
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Standard 690 Kč
Classic dospělý

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Classic dospělý 490 Kč
Dítě Classic/Standard

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Classic/Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji prosím nahlaste předem při objednávce ubytování. Děkujeme.

Dítě Classic/Standard350/390
Rezervace on-line