Školní pobyty v Beskydech

Školní pobyty v Beskydech

Hotel Galik přináší pro rok 2019 speciální nabídku školním kolektivům. V zimě ideální podmínky k lyžování, v létě pro turistiku i cyklistiku s dětmi, školu v přírodě nebo třeba školní výlet s přenocováním... Užijte si veškeré možnosti, které nabízí Velké Karlovice v CHKO Beskydy.

Hotel Galik se nachází v malebném údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, jen pár kilometrů od slovenské hranice, přibližně hodinu až hodinu a půl hodiny cesty autobusem z většiny velkých měst na Moravě.

Školním kolektivům včetně mateřských škol nabízíme za zvýhodněnou cenu kompletní zajištění stravování, využití služeb a bonusy při větším počtu žáků. Ubytování je zajištěno v pokojích s 3 až 7 lůžky, se společným sociálním zařízením na poschodí. Dva pokoje mají vlastní WC s koupelnou se sprchovým koutem.

V hotelu je k dispozici bowling a sauna, hned vedle něj se nachází lyžařský svah a běžecká stopa. V létě je možné se 200 metrů od hotelu napojit na cyklostezku Bečva.

Galik je také výchozím bodem pro túru k nové rozhledně Miloňová a dětské turistické trasy Hledej poklad na Galiku. To vše se může stát příjemným zpestřením školního pobytu s dětmi na Galiku.

Hotel je součástí Resortu Valachy, který nabízí také řadu dalších aktivit. S dětmi je možné využít například ještě Kulíškovu naučnou stezku. Kompletní seznam aktivit najdete zde.

Jen dvacet minut cesty autobusem se nachází Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, které je díky názorné a populárně-naučné expozici ze života Valachů častým a oblíbeným cílem školních výletů.

Resort Valachy nabízí v údolí Léskové a blízkém okolí řadu aktivit. S dětmi můžete vyrazit za Hledáním pokladu na Galiku, Kulíškovu naučnou stezku nebo do Dětského parku Razulák. Všechny aktivity naleznete zde.

Cena za osobu a noc pro školní kolektivy v hotelu Galik:

  • zima, jaro, léto: 410 Kč os./noc

 

Cena zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Galik
  • snídaně, oběd, večeře, 2x svačinka, pitný režim
  • zvýhodněná cena pro vstup do termálních bazénů Wellness Horal (při pobytu na 5 a více dnů)
  • školní bowlingový turnaj (2 dráhy)

V zimě je možno přiobjednat za výrazně zvýhodněnou cenu skipas do Ski areálu Razula - 200 Kč za žáka a den (oproti obvyklé dětské ceně 290 Kč). Na každého 10. žáka lyžování zdarma pro pedagogický doprovod.

Více informací: tel. 571 477 390, galik@valachy.cz.